Blu Tv Dizi Önerileri

Blu Tv Dizi Önerileri
0 38

Blu TV içerikleri ile bizlere keyifli seyir vakti yaratan platformlardan biri. “Blu TV’de hangi diziler var?” diye soracak olursanız, yerli ve yabancı dizi önerilerimizi sizler için derledik.

  • Bartu Ben
  • Normal People
  • Bizden Olur Mu?
  • Saygı
  • Yeşilçam
  • Masum

Başlıklar

Bartu Ben

Başrollerinde Bartu Küçükçağlayan ve Müfit Kayacan gibi isimlerin yer aldığı hikaye Blu TV özel yapımları arasında yer alıyor. Dizide Bartu’nun yaşadıklarıyla kendimizi eğlenceli bir dünyanın içinde buluyoruz. Bartu’nun kimlik arayışı istemediği dizilerde oynamaya çalışması ile birleşince ortaya çıkan trajikomik sahnelere şahit oluyoruz.

Blu Tv Dizi Önerileri
Blu Tv Dizi Önerileri

Normal People

12 bölüm olarak yayınlanan dizide, insan hayatına dair dönüşüm uğraklarını Connel ve Marianne’nin gözünden izliyoruz. Normal People  isminin hakkını vererek bizlere kaostan uzak normal, bir yaşamdan kesitler sunuyor. Şüphesiz, dizimiz Blu TV’de hangi yabancı diziler var?” sorusuna verilen cevaplarda ilk sıralarda yer alıyor.

Bizden Olur Mu?

Blu TV aşk dizileri arasında en ilginç hikayeye sahip dizilerden birisi “Bizden Olur Mu?”. Deniz ve Sarp, ilişkilerini yoluna koymak şöyle dursun bir türlü başlatamazlar. İkilinin komik sahnelerine kendimizi kaptırırken Deniz ve Sarp’ın sürekli birbirine “Bunu saymasak olur mu?” demeleri diziyi daha komik bir hale getirmektedir.

Saygı: Bir Ercüment Çöer Dizisi

Behzat Ç.’den yüzüne aşina olduğumuz Ercüment Çözer, dizide kendi adaletini tecelli etmektedir. Karşısına çıkacak olan engellerden ise henüz haberdar değildir. Yolları Helen ve Savaş ile kesişen Ercüment’in hayatı bambaşka bir hale evrilecektir.

Yeşilçam

Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturduğu Yeşilçam dizi bizleri 1960’lı yıllara götürmektedir. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraoğlu ve Selin Şekerci’nin yer aldığı ve oldukça beğenilen dizimizi listeye eklemesek eksik listemiz eksik olurdu.

Masum

Berkun Oyan’ın kaleme aldığı Türk yapımı polisiye dizimiz Masum, izleyenlerden tam not almıştır. Dizide Taner’in ölümünün aydınlatılması başka sırların da ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Cevdet ve Nermin ise sırlarını açık etmemek için her şeyi yapmaya hazırdırlar.

Sizler için seçtiğimiz dizi önerilerinizi keyifle izlemeniz dileğiyle. İyi seyirler, patlamış mısırınızı yanınıza almayı unutmayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.