En iyi 5 Ücretsiz Windows E-posta Programı

0 49

En iyi 5 Ücretsiz Windows E-posta Programı konusunda sizleri değişik alternatiflerle tanıştıracak içeriğimiz için okumaya devam ediniz…

Başlıklar

Elektronik Mektuplar

Elektronik Mektuplar günümüzde haberleşmenin önemli elemanlarından biri konumuna geldi. E-postanızı kontrol etmek ve doğrudan masa üstünüzden mesaj göndermek için bir e-posta programına ihtiyacınız oluyor. Windows için en iyi ücretsiz e-posta programlarını sizler için listeledik.

En iyi 5 Ücretsiz Windows E-posta Programı

En iyi 5 Ücretsiz Windows E-posta Programını arıyorsanız ihtiyaçlarınızı ve cihaz özelliklerinizi de göz önüne alarak bir şeçim yapmanız gerekir. Bu içerikte sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. İşte en çok tercih edilen e-posta programları…

En iyi 5 Ücretsiz Windows E-posta Programı
En iyi 5 Ücretsiz Windows E-posta Programı

Thunderbird

Thunderbird gelişimi ve güncellemeleri 2012’de durdurulmuş olsa da, güvenlik yükseltmeleri almaya devam ediyor, bu yüzden tamamen sektörden ayrıldı denemez. En son olarak programın 102.3.1 sürümü piyasaya sürüldü.

Thunderbird’ün çok yakında yeni özellikler alması pek mümkün olmasa da, günlük özel kullanım için hala işlevseldir. Windows, Mac ve Linux kullanıcıları Thunderbird’ü indirebilir.

thunderbird
thunderbird

Thunderbird’ün aslında yararlı olan tek açık kaynaklı, ücretsiz masaüstü e-posta istemcisi olduğunu söylemek doğru olacaktır.. Diğer açık kaynaklı istemciler de mevcuttur, ancak bunlar kullanışsız arayüzleri, yavaş performansları ve yeteneklerinin yetersizliği ile çok tatmin edici değildir.

 

Mailspring

Mailspring ilk dönemine göz atmak gerekirse, Nylas Mail 2016’da ilk ortaya çıktığında, diğer tüm masaüstü e-posta istemcilerini utandıracak masaüstü e-posta istemcisi olduğu ortaya çıktı. Ekip sonunda Nylas Mail’i geliştirmeyi durdurma kararını verdi ve kaynağı Ağustos 2017’de halka açtı.

Yazılım daha sonra orijinal yazarlardan biri tarafından faaliyete geçirildi ve daha sonra Nylas Mail asMail spring’i yeniden başlattı. Çok sayıda dahili bileşen geliştirildi ve kolaylaştırıldı, bu da daha hızlı senkronizasyona, RAM tüketiminin azalmasına, daha kısa başlatma sürelerine ve diğer avantajlara yol açtı.

Mailspring
Mailspring

Mailspring, taze, heyecan verici ve gelecekteki potansiyellerle dolu bir şey istiyorsanız kullanmanız gereken istemcidir. Thunderbird, güvenilirlik ve denenmiş ve gerçek uzun ömür arayan insanlar için tercih edilen müşteri olabilir. Süresiz olarak kullanmak ücretsizdir, ancak bazı gelişmiş özellikler abonelik gerektirir.

 

Sylpheed

Sylpheed adlı bir masaüstü e-posta istemcisi 2001’den beri mevcuttur. Modern e-posta uygulamalarına kıyasla modası geçmiş gibi görünse bile, yine de hala iş görür pozisyonda. Sylpheed, Thunderbird ve Mail spring gibi Windows, Mac ve Linux için de kullanılabilir.

Sylpheed‘in bir e-posta istemcisi olduğunun farkında olması en iyi özelliğidir. Arayüzü tıkayan ve kurulumu şişiren bir ton gereksiz özellik barındırmaz. Basit, hafif ve zengin özelliklere sahip Sylpheed‘i de tercih edebilirsiniz.

Sylpheed
Sylpheed

Hızlı başlatma süreleri ve genel performans, gelişmiş e-posta arama ve filtreleme, verimli önemsiz posta yönetimi, şifreleme ve eklenti genişletilebilirliği dikkate değer özellikleridir.

Mailbird

Mailbird denemeden önce kararınızı vermemenizi tavsiye ederiz. Daha önce hiç masaüstü e-postası kullanmadıysanız muhtemelen Mailbird‘ün keyfine varacaksınız. Bir istemciden diğerine geçmek zor olabilir, çünkü bazı öğeler rahat hissedecektir. Şüphesiz, hoşunuza giden ve sizi etkileyen bazılarını bu programda da bulacaksınız.

Mailbird
Mailbird

Tek söyleyebileceğimiz bir şans vermek. Bunun birçok çekici yönü var ve şık ve çağdaş.

eM Client

eM Client ofis görevlerini ve iletişimlerini ele almak için , hepsi bir arada bir çözüm olmayı hedeflemektedir. Sohbet desteği, görev yönetimi, rehber organizasyonu ve takvim entegrasyonuna sahiptir. Ücretsiz sürümde yalnızca bir tane için izin vardır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.