Gezegenlerin Hayatımıza Etkileri

0 28

Gezegenlerin Hayatımıza Etkileri konusunda hepimiz güneş sistemindeki her gezegenin üzerimizde bir çeşit astrolojik etkiye sahip olduğunun farkındayız. Her gezegen hayatımızın ayrı bir alanını, ayrı bir ruh halini ve ayrı bir enerjiyi temsil eder. Zihnimizin birçok yönünün yanı sıra insanlar olarak kim olduğumuzu şekillendiren ihtiyaçlar ve arzular üzerinde kontrole sahipler.

Başlıklar

Galaksinin Dünya Üzerindeki Etkisi

Galaksinin Dünya Üzerindeki Etkisi yüzyıllardır insanlığın inandığı bir olgu. Güneş, dünya’da beş elementi oluşturmak için uzak yıldızların ışığını kullanır. Eski Hint kutsal yazıları ve modern gökbilimciler, galaksinin dünya üzerindeki yaşam üzerindeki etkisini kabul etmişlerdir.

Gezegenlerin Hayatımıza Etkileri
Gezegenlerin Hayatımıza Etkileri

Gezegenlerin Hayatımıza Etkileri

Gezegenlerin Hayatımıza Etkileri incelenirken bilim insanlarının görüşlerini de ele almak gerekir. Doğayı inceleyen bilim adamlarına göre, milyonlarca yıl önce sadece bir Güneş vardı. Daha sonra başka bir Güneş ona yaklaştı. İkinci Güneş, Güneşin yerçekimsel çekiminin neden olduğu bir güneş fırtınası tarafından çok sayıda küçük parçaya bölündü. Daha sonra, bu küçük parçalar gezegenlere dönüştü ve Güneş’in etrafında dönmeye başladı.

İşte bu gezegenlerden bazılarının hayatımıza nasıl etki gösterdiğini inceleyelim…

Ay

Ay, Duyguların kralıdır, çünkü kişinin burcundaki en önemli gezegendir ve kim olduklarını tanımlamaya yardımcı olur. Bir kişinin duygularını ve hislerini kontrol eder. Astrolojide kadınsı bir gezegen olarak kabul edilen ve anneliği, doğumu ve krallığı simgeleyen serin ve nemli gezegendir.

Ay

Beyaz olan ayın rengi, yerli halkın masumiyetini, huzurunu ve saflığını temsil eder. Ay’dan güçlü bir şekilde etkilenen insanlar genellikle çok hassas ve duygusaldır. Etkilenen ay, solunum, diyabet, apandisit ve diğer organlarla ilgili sorunlara yol açabilir.

 

Mars

Mars, saldırganlık gezegeni kırmızı rengi ve kan, ısı, kılıç gibi şeyleri toprakları, zorlukları ve güçleri, ayrıca polis karakollarını, askeri savaş alanlarını ifade eder. maddeler. Hem Akrep hem de Koç‘un yönetim gezegenidir.Mars siz doğduğunuzda hareketsizse, hepiniz harekete geçmekle ilgilisiniz. Öncelikli endişeniz hedeflerinizi takip etmektir.

Mars

Eğer Mars doğduğunuzda geriye dönükse, enerjilerinizi içe doğru odaklarsınız ve muhtemelen çatışmadan uzak durursunuz.
Etkilenen bir Mars, yaralanmalar, gözlerde ağrı, beyin bozuklukları, kaşıntı, kan pıhtılaşması, kadın genital hastalıkları ve zayıf kemikler gibi sorunlar çıkarabilir.

 

Merkür

Merkür en güçlü gezegenlerden biridir. İletişimin sembolüdür ve öncelikle zihninize odaklanır. Merkür, zihnin mantıklı ve rasyonel düşünmesine yardımcı olan hava işaretlerinde en rahat olanıdır. Zihne ve bedene çabukluk ve içgüdüler sağlarken, Su işaretlerindeki zihni sezgisel hale getirir ve ona duygusal bir filtre verir.

Merkür
Merkür

Eğitim, bilgi, iletişim, yeşil renk, yüksek öğrenim kurumları, kuzeyin yönünü tercih etme, kendini kontrol etme, özveri, çocuklar bunlar gezegenin önemli sembollerinden bazılarıdır. Gözlemlere göre, güçlü bir Merkür bu işaretler için olumlu bir sonuç üretecek ve zayıf bir Merkür bunun tersini üretecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.