Pi Coin Ne Zaman Borsaya Girecek?

Pi Coin Ne Zaman Borsaya Girecek
0 33

Pi Coin ne zaman borsaya girecek tarihi ile ilgili olarak net bir tarih bulunmamaktadır. Pi Coin şu anda yatırımcıların dikkatini çeken bir kripto paradır. Bu anlamda da takip edilmektedir. Çıkışı ile birlikte de hızlı bir tren yaşayacağı öngörülmektedir. Kripto para özellikle hayatımıza son 2-3 yıldır girmiş bulunmaktadır.

İnsanlar önceden ihtiyaçları olduğu zaman takas usulü ile alışveriş yapmakta idi. Daha sonra para işin içerisine girdi ve insanlar bu yöntem ile alışveriş yapmaya başladır. Para bir değişim aracı olarak kabul gördü. Sonrasında para yerine geçen kredi kartları hayatımıza girdi. Çek senet bono hayatımıza girdi. Son yıllarda ise hayatımıza giren kripto para borsası oldu. Özellikle bilen bilmeyen herkesin oynadığı bir borsa halini almıştır. Âmâ bu noktada riske edecek bir paranız yok ise bu tarz borsalarda oynamak doğru değildir. Maalesef dünya üzerinde birçok kişi işini ve parasın mal varlığını bu uğurda kaybedebilmektedir.

Pi Coin Ne Zaman Borsaya Girecek
Pi Coin Ne Zaman Borsaya Girecek

Pi Coin Kaç TL?

Pi Coin kaç TL? Pi Coin karşımıza 0.128476 TL şeklinde çıkmaktadır. Ama daha bu sanal paranın piyasaya çıkmamış olması nedeni ile de net bir tarih vermek doğru olmayacaktır. Özellikle yatırımcılar bu sanal paradan oldukça ümitlidir.

Sanal para son günlerde herkes tarafından bilinmektedir. Bazı ülkeler sanal para ile ödeme de kabul etmektedir. Ama sanal para demek elinizde olmayan paradır. Bu anlamda bazı yatırımcılara güven telkin etmemektedir. Ama bazı yatırımcılar için ise inanılmaz kazançlı bi yoldur. Bu anlamda borsayı iyi bilmek ve oynamak gereklidir.

Pi Kripto Para Kimin?

Pi kripto para kimin? Stanford üniversite üyeleri tarafından oluşturulmuştur. Üç öğretim üyesi tarafından oluşturulan sanal para çok fazla şimdiden dikkat çekmektedir. Başarılı bir üniversite ve başarılı öğretim üyeleri tarafından hazırlanmış olması güven sağlamaktadır.

Kripto parada borsa oynamak istiyorsanız özellikle lütfen gözden çıkarmış olduğunuz bir para ile başlayınız. Aksi takdirde yaşayacağınız kayıplar size zor gelecektir. Bu anlamda bir yatırım uzmanından fayda almanız ve bu şekilde borsada oynamanız daha sağlıklı olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.