Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro Yerine Gelen Uygulama
0 29

Kullanılan Postegro uygulaması 13 Haziran itibariyle kaldırıldı. Yaşanan bu gelişme sonrasında ise Postegro yerine gelen uygulama var mı, varsa hangisi sorgulaması yapılmaya başlandı. Her ne kadar kaldırılmış olsa da uygulamaya ait farklı eklentilerinde internet ortamında hala daha var olduğunu söyleyebiliriz. Tabi bu eklentiler APK şeklinde olurken, bulduğunuz zamanda indirme işlemini yapmanız gerekiyor. Postegro benzeri uygulamalar hangisi diyor ve kullanmak istiyorsanız sıralamamızı yapmaya başlayalım:

*Profile+

*Social Ghost

*Insta Busted

*Istory

Tüm bu saydığımız uygulamalarda Postegro yerine gelen ve kullanılanlar arasında yer almaktadır.  Aynı mantıkla işleyişini en iyi şekilde sürdürmüş olduğundan dolayı doğa olarak bu uygulamaları güvenle kullanabilirsiniz.

Postegro Yerine Gelen Uygulama
Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro Kapatıldı Mı?

İnstagram mecrasında takip etmediğiniz gizli profilleri kolayca görüntülemenizi sağlayan bir uygulamadır. Sorunsuz bir şekilde kullanılan mobil uygulama ise alınan karar doğrultusunda ise kaldırılmıştır.  İnstagram gizli fotoğraf gösterme uygulaması sosyal medya kullanıcıları tarafından epey bir ilgi duyulurken kullanılmaya başlanmıştır. Fakat Postegro ile ilgili kapatılma durumu olduktan sonra haliyle farklı uygulamaların olup olmadığı da sorgulanmaya başlanmıştır. Postegro kapatıldı mı diyenler için evet yanıtı verirken, farklı benzer eklentilerini bulabileceğinizi söylemek isteriz.

Postegro Yerine Gelen Uygulama 2022

Postegro her ne kadar kapatılmış olsa da onun yerine gelen uygulama olduğunu bilmelisiniz. Bu uygulama nedir diye me4rak edenleriniz olabilir. Postegro yerine gelen uygulama 2022 olarak inceleme yaptığımızda ise Pingru yer almaktadır. Bu uygulamanın Postegro kadar her ne kadar geniş taban içeriğine sahip olma durumu olmasa da benzer bir işleyişte olduğunu söyleyebiliriz. Hangi hesabı merak ediyor olursanız olun çok kolay bir şekilde story takip yapabilirsiniz. Postegro benzeri bir uygulama olduğundan dolayı hikaye izlemesi yapacak olan benzerlik gösteren bu uygulamayı kullanabilir.

Postegro Ne Oldu?

13 Haziran 2020 senesinde uygulama kaldırıldı. Uygulamaya erişemeyenler ise Postegro ne oldu? diye hemen araştırmaya başlamıştır. Fakat uygulama kaldırılmış olsa bile uygulama ile hemen hemen benzerlik taşıyan bazı eklentiler hala bulunmaktadır. Bu eklentileri APK olarak indirip kullanmaya başlayarak gizli hesaplardaki resimlere bakabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.