Prime Video Dizileri

Prime Video Dizileri
0 32

Uygun fiyatı ve yeni içerikleri ile hayatımıza renk katan Amazon Prime yeni dizi listesi ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Sizler için izlemeniz gereken en iyi Amazon Prime dizileri listesi hazırladık. Liste şöyle,

  • The Marvelous and Mrs. Maisel
  • The Boys
  • Sherlock
  • The Office
  • Mr. Robot
  • Prison Break
  • Dr. House
Prime Video Dizileri
Prime Video Dizileri

Başlıklar

The MArvelous and Mrs. Maisel

Miriam Maisel’in stand up maceralarını konu alan dizimiz New York City’de geçiyor. 3 sezon boyunca 1950’li yıllara şahit oluyoruz. 75. Altın Küre ödüllerinde birçok ödül alan dizi seyircilerden de tam not aldı.

The Boys

Bir anti-süper kahraman dizisi olan The Boys gerçeklerimizi alt üst ediyor. Bizler süper kahramanların güçlerini iyiye kullanmasına alışıkken, bu evrende güçler kötüye kullanılıyor. 2 sezonu yayınlanan dizinin çekimleri hala devam ediyor.

Sherlock

2010’dan beri 4 sezonu yayınlanan Sherlock dizisi, şimdiye dek yapılan uyarlamalarının en iyisini bizlere sunuyor. Dizide zıt karakterler olan Sherlock ve John’un maceralarını izliyoruz.

The Office

Amazon Prime’da hangi film ve diziler var?” sorusunda aklımıza ilk gelen sit-com dizilerinden biri şüphesiz The Office. Bizleri ofis komedisi ile tanıştıran ve ekrana geldiği günden beri ödüllere doymayan dizimiz, günlük hayatın sıkışmışlığında eğlenceli vakitler sunuyor.

Mr. Robot

Oyuncu Rami Malek’in başrolünde olduğu psikolojik gerilim dizisi Mr. Robot’ta hacker grubunun maceralarına tanık oluyoruz. 4 sezon boyunca yayınlanan hikaye, aynı zamanda en iyi drama dalında Altın Küre sahibi. Bizler Elliot’un heyecan dolu sahnelerini izlerken, Malek de oyunculuğunun hakkını veriyor.

Prison Break

2009’da final yaparak bizleri üzen dizi 2018’de yeni sezonu ile geri döndü. Yıllardır dilimizden düşmeyen senaryosu ve oyuncu kadrosuyla gönüllerimizde taht kurmuş Prison Break’in tekrar ekranlara gelmesiyle seyir keyfi devam ediyor.

Dr. House

Kusursuz işleyen içgüdüleri ve kıvrak zekasına rağmen hastalarına pek de iyi davranmayan Dr. Gregory House, Türkiye’ye de ilham kaynağı olmuştur. 2012 yılında ekranlara veda eden ama Prime Video sayesinde tekrar karşımıza çıkması ise muazzam bir haber!

Prime video zengin dizi içeriğinin geri kalanını keşfetmek size kalmış, iyi seyirler diliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.