Prime Video Nedir?

Prime Video Nedir
0 32

Zengin içeriği ve uygun fiyatlı paketleri ile Netflix, Blu TV, Puhu TV ve diğer içerik platformlarına rakip olan Prime Video kullanıcılara sunulduğu günden bu yana inanılmaz ilgi gördü. Prime Video Uluslararası bir alışveriş sitesi olan Amazon Prime’ın eklentisi şeklinde tasarlanmış. Kullanıcıların en çok sorduğu sorular,

  • Prime video aylık ne kadar?
  • Prime video ne işe yarar?
  • Prime video ücretli mi?
  • Prime video üyelik koşulları
  • Prime Video nasıl kullanılır?

Başlıklar

Prime video aylık ne kadar?

Aylık abonelik ücreti 8 TL olarak belirlenen platform uygun fiyatı ile diğer pek çok platformu geride bırakıyor. Bu sayede üniversite öğrencisinden memuruna geniş bir izleyici kitlesi elde edebiliyor. Özellikle son süreçte bir sinema biletinin fiyatını düşünecek olursak, ayda 8 TL ödeyerek sinemadan çok daha fazlasına sahip olduğumuzun farkına varabiliriz.

Prime Video Nedir
Prime Video Nedir

Prime video ne işe yarar?

İçerisinde yerli- yabancı, belgesel dizi ve daha pek çok kategoriden içerik sunar. Ek birçok hizmeti ile birlikte Amazon Prime’ın bir eklentisi olarak kullanılabiliyor. Sunduğu zengin içerik sayesinde keyifli vakit geçirirken zamanın nasıl geçtiğini unutacağınızı garanti ediyoruz.

Prime video ücretli mi?

İlk 30 gün ücretsiz fakat 30 günden sonra aylık 8 TL’lik ücreti ile Prime Video’dan yararlanmaya devam edebiliyorsunuz. Üyelik ücreti içerisinde aynı zamanda hızlı kargo teslimi ve Prime Gaming gibi özellikler de bulunuyor.

Prime video üyelik koşulları

Prime Video’ya üye olmak için sahip olmanız gerekenler sadece bir tablet, telefon veya bilgisayar! Üye olma bilgileri arasında e-posta ve telefon numarası gibi özel bilgilerinizi girmeniz isteniyor. Aynı zamanda bir şifre belirlemeniz ve kullanım koşullarını kabul etmeniz gerekiyor. Sizlere önerimiz şifrenizi güçlü oluşturmanız. Tüm bilgileri doldurduktan sonra Prime Video kullanıma hazır!

Prime video nasıl kullanılır?

Prime Video cihaza göre farklılık gösteriyor. Bilgisayardan, telefondan, tabletten ve televizyondan uygulamaya giriş yapılabiliyor. Bilgisayardan direkt vidoya tıklamanız yeterli iken telefon veya tabletten giriş yapacaksanız uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Televizyondan giriş yapmanız için ise oyun konsoluna sahip olmanız veya Smart TV fonksiyonuna sahip olmanız gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.