Sevgiliyle İzlenecek Filmler

Sevgiliyle İzlenecek Filmler
0 32

Aşk filmleri bazen duygularımızı daha yoğun yaşamamızı sağlarken bazen de sevgilimizle geçirilen vaktin daha romantik olmasını sağlar. İşte sizler için derlediğimiz, gözyaşınızı tutamayacağınız aşk filmleri,

  • Ameile
  • Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku
  • Aşk Tesadüfleri Sever
  • 50 İlk Öpücük
  • Bir Gün
  • İncir Reçeli

Başlıklar

Amelie

İkonik görüntüsü, sevimli kakülleri ve kocaman kara gözleriyle Amelie’yi izleriz filmde. Karakterimizin artık rutin bir hale dönmüş hayatı, aşk ile tanışmasıyla değişecektir. Kendisinde çeşitli rahatsızlıklar olduğu gerekçesiyle çocuklardan uzak bir şekilde büyütülmüştür ancak aşkla tanıştığında aynı zamanda gerçek hayatla da tanışacaktır.

Sevgiliyle İzlenecek Filmler
Sevgiliyle İzlenecek Filmler

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku

En çok izlenen aşk filmleri arasında yer alan Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku, Arif’in aşk hayatındaki dönüşümü sergiler bizlere. Akıllara kazınmış sahil sahnesinde ise Müzeyyen’in “Gitmeseydim ne olurdu?” sorusuna ve devamında Arif’in aslında aşkın tanımını yapmasına tanık oluruz.

Aşk Tesadüfleri Sever

Deniz ve Özgür, hayatları boyunca kopmayan ama bir türlü de bir araya gelemeyen iki insandır. Öyle ki, filmin sonunda kalplerinin birbirlerinin bedenlerinde yeniden hayat bulduğunu görürüz. Gerçek aşkın tesadüflerin arasına nasıl gizlendiği hikaye boyunca  ince ince işlenmiştir.

50 İlk Öpücük

Sevgiliyle izlenecek eğlenceli filmler listesinin başını çeken 50 Öpücük, her gün bir aşka yeniden başlamanın komedi halini sunuyor seyirciye. Film boyunca Henry’nin Lucy’ye olan aşkını her gün yeniden izleme keyfine erişiyoruz.

Bir Gün

Kült aşk filmleri arasında bulunan Bir Gün gerek aynı isimli kitabında gerekse filmde bizleri Emma ve Dexter’ın zorlayıcı ama bir o kadar da sürükleyici aşk hikayesine davet eder. Filmde yer yer Dexter’a sinirlensek de son sahnede yine kazanan aşk olacaktır.

İncir Reçeli

Halil Sezai’nin yüreklerimizde iz bırakan oyunculuğu ve şahane sesi ile birbirini iyileştiren bir aşka şahit oluruz. Metin ve Duygu’nun film boyunca kurdukları bağ bizlere aşkın en saf halini sunmaktadır. Çiftimiz birbirlerinin hayatlarında kalıcı izler bırakmanın hem acısını hem de sevincini yaşarlar.

Sevgilinizle geçireceğiniz romantik vakitlere katkımız olduysa ne mutlu bize. Umarız filmlerde de gerçek hayatta da kazanan aşk olur!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.