Spotify Podcast Önerileri

0 65

Farklı alanlarda keyifli vakit geçirtecek Spotify Podcast Önerilerini sizler için derledik.

Sanal dünya kullanıcılarının bir süredir aşina olduğu bir terim Podcastler. Sizlerle ilginç ve çok sevilen bazı Spotify Podcast Önerilerini paylaşacağız.

Başlıklar

Podcast nedir?

Podcast sıralı şekilde yayınlanan ses ve video içerikleri için kullanılan bir terimdir. Çağımız insanı podcastleri “Modern Radyo” olarak tanımlıyor. Podcast içerikleri eş zamanlı dinlenip, izlenebiliyor. Ayrıca cihazlarınıza indirilebiliyor. Günümüzde popülerliği gittikçe artan Podcast ler sanal alemin yeni göz bebeği konumunda.

Spotify Podcast Önerileri
Spotify Podcast Önerileri

 

Spotify Podcast Önerileri olarak neler var? diyen okuyucularımız için işte bizim seçimlerimiz..

1-Radyo Tiyatrosu

spotify podcast önerileri
Radyo Tiyatrosu

Yetmişli yıllarda TRT’de yayınlanan Radyo Tiyatrosu’nun bazı sevilen bölümleri dijital ortama taşındı. 15 bölümden oluşan podcast serisinde birçok tiyatro klasiğini usta seslendirme sanatçılarından dinleyebilirsiniz.

Moliere’in Hastalık Hastası

Agatha Christie’nin Cinayet Alfabesi

Anton Çehov un İsveç Kibriti

Dostoyevski’nin Mutluluk Kapının Ardındaydı

Spotify’dan dinlemek için tıklayınız..

 

2-Beyhan Budak – Kendine İyi Davran

Beyhan Budak

“Kendini keşfet, motive ol ve yüzleş.” sloganıyla  Klinik Psikolog Beyhan BUDAK Youtube hesabından paylaştığı videoların ses kayıtlarını sevenlerine ve danışanlarına sunuyor. Deneyimli Klinik Psikolog tecrübesi ve alan hakimiyeti ile dinleyicilerin kendileri ile yüzleşerek kendilerini keşfetmelerine imkan sağlıyor.

 

Spotify’dan dinlemek için tıklayınız..

3-Barış Özcan ile 111 Hz

Barış Özcan
Barış Özcan

Barış Özcan, özellikle tasarım ve teknoloji alanından ilginç hikayeleri paylaştığı “111 Hz” ile daha önce tecrübe etmediğiniz bir yolculuğa çıkarıyor. Barış Özcan gerçekten sizleri bambaşka dünyalara götürecektir. Barış Özcan’ın birçok alana ne kadar hakim olduğunu gördüğünüzde şaşkınlık içerisinde kalacaksınız.

 

Diğer teknoloji haberlerine ulaşmak için tıklayınız…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.